Header Background Image

Kim jesteśmy?

Studnie Udarowe Sikorski  »  Kim jesteśmy?

Studnie Udarowe Sikorski 

Firma istnieje od 1976 roku. Od początku istnienia staramy się wykonywać naszą prace z najwyższym profesjonalizmem i solidnie. Wykonywane przez naszą firmę studnie to kompleksowa usługa która jest jednorazową inwestycją na lata. Nasza metoda wiercenia różni się od konkurencyjnych firm. Jesteśmy jedyni w okolicy którzy stosuje metodę udarową. Jest to rodzaj wiercenia o dużych średnicach (18, 16, 14  i 12 cali) W celu wprowadzenia rur plastikowych o odpowiedniej średnicy oraz by warstwa między otworem wywierconym a rurą docelową była odpowiednia do wprowadzenie większej ilości żwiru filtracyjnego. Im więcej żwiru tym lepsza warstwa filtracyjna i czystsza woda.

Dodatkowo metoda ta cechuje się brakiem ingerencji ciśnienia w warstwy wodonośne. Dzięki czemu otrzymujemy odpowiednią wydajność i czystość wody która nie zmienia się z biegiem czasu. Studnie można wykonać tylko raz, nie można „naprawić” źle wykonanej studni. Dlatego dokładamy wszelkich starań by klient cieszył się czystą wodą i bez awaryjnością studni. Najlepszy klient to zadowolony klient!

Chcesz ryzykować? Czy może wybierzesz sprawdzaną od lat firmę. Grono naszych zadowolonych klientów powiększa się! Dołącz do nich! Dzwoń już dziś! 

WIERCIMY W KAŻDYCH WARUNKACH GEOLOGICZNYCH!